Skontaktuj się z nami
608 323 828

Konie pełnej krwi angielskiej

DOLINKA 2000

Who Knows / Dolina Issy po All Hands On Deck

Jako dwulatka startowała w jednej gonitwie (próbnej) na Służewcu, w której była pierwsza. Rok później też biegała w Warszawie, ale nie odnosiła większych osiągnięć. Teraz jako trzynastoletnia klacz biega u siebie na Torze w Dabrówce.

DALIDA 2004

Special Power / Dolina Issy po All Hands On Deck

Do tej pory biegała tylko jako dwulatka w Warszawie, raz była trzecia, a drugi raz pierwsza. Teraz spróbuje swoich sił na Krakowskim Torze.

NESSINO 2006

Dzielżan / Nieglinka po Don Corleone

Biegać zaczął jako trzylatek, nie odnosił większych sukcesów. W tym roku podjął start na wrocławskich Partynicach w Międzynarodowej Gonitwie z Przeszkodami, gdzie nie dane mu było jednak zmierzyć się z rywalami (został zwolniony z dyspozycji startera). Na torze w Dąbrówce zajął czwarte miejsce.

ANGOL SPIRIT 2009

Roulette / Angola Guy po Dzielżan

Jako dwulatek nie biegał. Gdy miał trzy lata trenowany był w Warszawie przez M. Łojek. Zaliczył dziesięć startów, w siedmiu z nich przybiegł na płatnym miejscu z czego raz był drugi i dwa razy trzeci. W tym roku biegał już we Wrocławiu i pod Krakowem.

ARI 2011

Kalisto / Anna Bianca po Bering

Kupiony na aukcji w Baden-Baden, gniady ogier po niemieckich rodzicach, w tym roku może zaliczy debiut, więcej jednak oczekujemy od niego jako trzy latka w następnym sezonie wyścigowym.

NICARO 2011

In Camera / Nieglinka po Don Corleone

Młody kasztanek hodowli SK Wiśnicz, w tym roku prawdopodobnie pobiegnie pod koniec sezonu.

MAXI 2011

In Camera / Muriel po Tioman Island

Kasztanowata klacz nie miała jeszcze w tym roku swojego debiutu, dzielnie trenuje i być może wystartuję w wyścigu pod koniec sezonu.