Skontaktuj się z nami
608 323 828

Konie pełnej krwi arabskiej

DRABOREX 2005

Eldon / Drabora po Borek

Jako trzylatek po raz pierwszy wystartował we Wrocławiu, gdzie z debiutu zdobył pierwsze miejsce, na siedem startów w tym sezonie był równiez drugi i trzeci. Zwycięstwo powtórzył jeszcze raz ale tym razem w Warszawie. Jako czterolatek startował dziewięć razy. Między innymi w gonitwagh Ofira, Janowa, Derby, Geparda i innych, pierwsze miejsce zdobył dwa razy. Rok później na trzy starty, dwa razy zajął płatne miejsce. Siedmioletni Draborex pobiegł dwa razy, z czego na zakończenie sezonu na Służewcu do celownika przybiegł pierwszy. Ten rok rozpoczął od zwycięstwa w Krakowie w gonitwie na 3600m, drugim startem była Nagroda Kurozwęk (czwarty), potem ponownie pierwszy minął celownik w Sopocie. Spisał się też dzielnie zajmując drugie miejsce w gonitwie na 4000m w Warszawie.

PUTINKA 2005

Eldon / Petunia po Alegro

Jako trzylatka biegała na Służewcu, na pięć startów raz była druga. W kolejnym sezonie zajmowała też drugie i trzecie miejsce. W ubiegłym roku jak i w tym biegała na Krakowskim Torze gdzie dwukrotnie minęła celownik jako trzecia i raz jako czwarta.

ANTILOPPE 2005

Eldon / Ardenia po Murat Nur

Trzyletnia Antiloppe na Partynicach biegła siedem razy, raz zdobyła pierwsze miejsce, dwa razy drugie i raz trzecie. W debiutanckim roku jej kariery pierwsza minęła również celownik w Nagrodzie Orgii, a trzecie miejsce zajęła w Nagrodzie Sasanki. Jako czterolatka wygrała dwie gonitwy, w Oaks była piąta. W tym roku ośmioletnia już klacz zaczęła ponownie startować w Dąbrówce.

WOJAŻ 2007

Wiek / Wnaczheka po Nurek

Jako trzyletni ogier startował tylko raz na Partynicach, gdzie zajął trzecie miejsce. Kolejne jego starty miały miejsce na Krakowskim Torze, w gonitwie na 3600m był siódmy.

WINDER 2008

Wiek / Wnaczheka po Nurek

Na Partynicach jako trzylatek dwa razy zajął pierwsze miejsce, w Nagrodzie Europejczyka był piąty, a w Carogroda i Piechura szósty. Jako czterolatek próbował swoich sił w Nagrodzie Janowa, której nie ukończył (jeździec spadł) i Derby, gdzie zajął dalekie osiemnaste miejsce. W tym sezonie jako pięciolatek Winder nadal biega, zaliczył już start na 3600m pod Krakowem i inny w Warszawie, gdzie był czwarty, drugi raz pobiegł na Służewcu (był siódmy).

STINGER 2008

Wiek / Samoa po Europejczyk

Jako trzylatek nie biegał. W poprzednim sezonie zajął pierwsze miejsce na torze w Dąbrówce, w Warszawie trzy razy zajmował płatne miejsca (raz był trzeci). Teraz jako pięcioletni ogier zajął trzecie miejsce w gonitwie na 3600 u siebie na torze.

WOJNICKA 2009

Eton / Wnaczheka po Nurek

Jako trzylatka startowała pięć razy we Wrocławiu, gdzie cztery razy była druga i raz trzecia. W tym roku raz wygrała w Dąbrówce, kolejne jej starty w Warszawie nie były już tak dobre.

ZAGARRA 2009

Eton / Zaborka po Borek

Jako trzyletnia kobyła trenowana przez W. Kryszałowicza na Partynicach zaliczyła siedem startów. Sześć razy biegała we Wroclawiu gdzie dwa razy była pierwsza w tym w nagrodzie Trafa. Trzy razy zajęła drugie mijsce (N. Carogroda). W Warszawie biegała raz Nagrodę Sasanki gdzie przybiegła piąta. Jako czterolatka trenowana pod Krakowem na swoim torze zajęła drugie miejsce, biegała już również w Warszawie (Eukaliptusa) i Sopocie.

ZOHAR 2009

Eton / Zefirax po Furiat

Biegał jako trzylatek na wrocławskich Partynicach. Trenowany był w stajni W. Kryszałowicza. Zaliczył sześć startów, z czego raz był drugi, raz trzeci i dwa razy czwarty.

OJCÓW 2009

Eton / Olivia po Eldon

Jako trzylatek, jeszcze wtedy ogier, w treningu u J. Pochwatki, biegał we Wrocławiu pięć razy, z czego raz był pierwszy, drugi, trzeci, czwarty i piaty w Nagrodzie Wikinga. Już jako czteroletni wałach na krakowskim Torze, zajął ósme miejsce.

DONNER 2009

Eton / Drabora po Borek

Jako trzylatek w treningu u M. Łojek z debiutu wygrał wyścig w Warszawie w bardzo wolnym tempie. Następnie biegał Nagrodę Errlisa, gdzie zajął piąte miejsce i Nagrodę Arry – był szósty. Jako czteroletni ogier startował u siebie w Dąbrówce gonitwę na 3600m, gdzie zajął piąte miejsce.

ADMET 2010

Eton / Ascot po Eldon

Swoją karierę wyścigową rozpoczął od piątego miejsca w Warszawie, w kolejnych próbach był dwa razy trzeci, raz w Dąbrówce, drugi raz we Wrocławiu. Potem biegał znowu na Służewcu gdzie zajął szóste miejsce.

BAJARD 2010

Eton / Belleza po Piaff

Klacz zadebiutuje w sierpniu na torze w Dąbrówce.

DOMICJA 2010

Eton / Dominacja po Ganges

Po raz pierwszy pobiegnie w sierpniu na Krakowskim Torze Wyścigów Konnych.

DON QARIE 2010

Eton / Drabora po Borek

Jak do tej pory ma za sobą jeden start pod Krakowem, którego nie ukończył, kolejny raz pobiegnie w sierpniu, również na Krakowskim Torze.

ORLANDI 2010

Eton / Olivia po Eldon

Zadebiutowała łatwo zdobywając pierwsze miejsce na Krakowskim Torze w maju. Ma za sobą już kolejne starty w Warszawie w wyższej grupie.

ORLINI 2010

Eton / Oriana po Europejczyk

Gniada klacz po raz pierwszy wystartuje w drugiej połowie sezonu na Krakowskim Torze Wyscigów Konnych w sierpniu.

SANACJA 2010

Eton / Samoa po Europejczyk

Klacz po raz pierwszy startowała 19.05.2013 na wrocławskich Partynicach, gdzie zajęła czwarte miejsce. Wynik ten powtórzyła w swoim drugim starcie na Krakowskim Torze pod koniec maja.

WIŚNICKA EMI 2003

Emigrant / Wnaczheka po Nurek

Zaczęła biegać jako czterolatka w Warszawie, z debiutu była szósta, w kolejnych startach też nic większego nie osiągnęła. W poprzednim i obecnym roku startuje na Torze w Dąbrówce, nadal bez żadnych sukcesów.