Skontaktuj się z nami
608 323 828

O Torze

Naszą działalność rozpoczęliśmy w Nowym Wiśniczu. Obecnie jednak główna stajnia zlokalizowana jest w Dąbrówce w województwie małopolskim, na północ od Brzeska.
W dniu 15.08.2012 na torze Dąbrówka – Buczków (gm. Rzezawa, pow. Bochnia, woj. Małopolskie), wspólnie postanowiliśmy zainaugurować działalność wyścigową. Krakowski Tor Wyścigów Konnych, na którym będą odbywały się wyścigi jest pierwszym, prywatnym torem wyścigowym w tym województwie, który udało się uruchomić po II Wojnie Światowej. Tor ten posiada obwód bieżni torowej o długości 1764 metrów. Jego doskonałe ulokowanie jest dodatkowym atutem, jeśli chodzi o rozwiązanie problemu logistycznego. Tor ten dysponuje wszystkimi koniecznymi certyfikatami, potwierdzającymi niezbędne wymogi bezpieczeństwa na tym obiekcie. Z pewnością wiele, jeśli chodzi o organizację tego typu imprez jest jeszcze do nadrobienia, aczkolwiek każdy przyzna, że największe trudności są w momencie startu. Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, iż my podjedliśmy się tego trudu. Serdecznie prosimy wszystkich zainteresowanych o przybycie, pozostawiając tym samym obietnicę, że każda następna tego typu impreza z pewnością będzie jeszcze lepsza.
Z przyjemnością ustosunkujemy się również do wszelkich uwag oraz opinii zarówno na temat wyścigów jak i imprezy, która odbędzie się tuż po nich. Życząc wszystkim dobrej zabawy, pozwólmy przemówić jej za nas.